Sprendimai

Pristatome eilę krypčių, su kuriomis susiduriame kiekvieną dieną.  “Astra LT” AB  ir toliau sėkmingai plėtoja savo veiklą. Pabaltyje vienas po kito dygsta automatizuoti mažiau darbo jėgos reikalaujantys įrengimai.  Mes esame savo srities specialistai. Visame Pabaltijyje atstovaujame pramoninės skalbimo technikos lyderius, tokius kaip  Alliance Laundry Systems Primus, Firbimatic, Sidi, Laco, Lapauw, LG Commercial Laundry . Mūsų devizas - laimingas klientas. Mes norime būti jūsų partneriu, kuris padės jums įrengti naują skalbyklą arba atnaujinti seną ir siekti aukščiausių jos rodiklių.

Viešbučiai

Švarūs tobulai išlyginti skalbiniai, purūs frotiniai rankšluosčiai bei chalatai - akivaizdus kokybės rodiklis.

Ligoninės, medicina

Barjerinio tipo skalbimo mašinos užtikrina apsaugą nuo bakterijų plitimo skalbimo procese.

Galime pasiūlyti pramonines skalbimo mašinas medicininių kaukių skalbimui, su šia technologija galima skalbti ir dezinfekuoti medžiagines kaukes.

Pensionatai ir globos namai

Galime pasiūlyti specialia pramoninę technika skirtą pensionatams ir globos namams ypatingai patraukliomis kainomis.

Komercinės skalbyklos

Lietuvoje esame įrenge bent po keles komercines skalbyklas visuose didmesčiuose 
Mes siūlome ne tik kokybiškus ir ilgaamžiškumą užtikrinančius įrenginius bet ir jų užtikrintą techninę priežiūrą.

Savitarnos skalbyklos

Mes galime įrengti savitarnos skalbyklą pagal jūsų esamas patalpas arba padėsime padaryti naujų patalpų išplanavimą. Mūsų siūloma įranga paprasta naudotis o svarbiausia tai kad mašinos užtikrina savo funkcionalumą ir ilgaamžiškumą. 

Darbo rūbai

reikalauja specialių skalbimo režimų. Mes galime jums pasiūlyti platų pramoninių skalbimo  mašinų asortimentą skirtų būtent darbo drabužiams.

MOP šluosčių skalbimas

Mes galime pasiūlyti specialias ir nebrangias pramonines skalbimo mašinas MOP šluosčių skalbimui. Mašinos turi didesnius tiesioginio vandens išpylimo vožtuvus dėl to purvas nuo MOP’u nesikaups skalbimo mašinoje

Kariuomenė

Kiekvienas kareivis arba kariuomenės tarnautojas turi gerbti savo uniformą ir rūpintis kad ji būtų švari.
Mes galime pasiūlyti jums tokia skalbimo technika kuri užtikrins jūsų uniformos švarą 

Kaimo turizmui

Kaimo turizmas kaip ir viešbučiai savo klientams turi užtikrinti nepakartojamą švarą ir gerą poilsį, dėl to labai didelį dėmesį reikia skirti patalinės švarai, mes galime jums pasiūlyti įsirengti specialias skalbyklas kaimo turizmui: su skalbimu, džiovinimu, lyginimu tam tereikia nuo 2,5m² laisvo ploto

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos

Mes galime jums pasiūlyti specialia skalbimo techniką  ir džiovinimo sprendimus skirta priešgaisrinėms gelbėjimo tarnyboms

Restoranai

Restoranai, barai, kavinės tai dar vienas svarbus segmentas kuris turi poreikį skalbimo technikai. Žmonės apsilankę restorane vertina ne tik aptarnavimą, patiekalų skonį, bet ir aplinka kurioje jie leidžia laiką dėl to yra labai svarbu užtikrinti tobulą švarą šitose įstaigose ir mes esame tam, kad padėtumėm jums to pasiekti.

Pieninės

Mes galime pasiūlyti specialias tarpinio gręžimo skalbimo mašinas pieninėms, kurios turi poreikį skalbti sūrmaišius ir ne tik juos. Tarpinio gręžimo mašinos yra daug patrauklesnės ekonominiu požiūriu nei galutinio gręžimo mašinos. Kam permokėti už mašinos funkcijas kurios vėliau nebus panaudotos.      

Žirgų plafonu skalbimas

Vis dažniau sulaukiame užklausų kur klientai ieško būtent šio sprendimo. 
Galime pasiūlyti kiek standartines didelio užkrovimo tam skirtas mašinas arba su savitarnos išpildymu.

Užklausos forma
Atsiųskite mums savo užklausą ir mes pasistengsime kuo greičiau su jumis susisiekti